Atualizando

Captura de tela do iPhone

Captura de tela
Captura de tela
Captura de tela
Captura de tela
Captura de tela
Captura de tela

Captura de tela do iPad

Captura de tela
Captura de tela
Captura de tela
Captura de tela
Captura de tela
Captura de tela

Descrição

Biryudumkitap, en iyi kurgu dışı kitapların 15 dakikalık özetlerini ve muhteşem öyküleri okunabilir ve sesli formatta sunuyor.
500 binden fazla üyesiyle Türkiye'deki okuma alışkanlıklarını dönüştüren Biryudumkitap, şimdi akıllı telefonunuzda. Sadece 15 dakikada okuyup dinleyebileceğiniz kitap yudumu adını verdiğimiz sesli kitap özetleri, birbirinden güzel öyküler ve en iyi romanlardan kısa pasajlar artık telefonunuzda. Nerede ve ne zaman isterseniz: Her daim kitap okuyun veya dinleyin.
EN İYİ KURGU DIŞI KİTAPLARDAN 15 DAKİKALIK KİTAP ÖZETİ
● Tarihten kişisel gelişime, psikolojiden girişimciliğe, klasik düşünceden modern felsefeye akademisyenler tarafından özenle hazırlanmış geniş özetler.
● Her gün eklenen güncel ve yeni kitaplar.
● Yüzlerce sesli kitap özeti ve öykü arasından dilediğinizi okuyun veya dinleyin.
● Çalışma ve okul hayatınızla ilgili alanlarda kendinizi geliştirin.
● Toplu taşımada, arabada, yürüyüşte, sporda: Her zaman kitapla kalın.
İSTER DİNLEYİN İSTER OKUYUN
● Sesli kitap seçeneğiyle metinleri dilediğiniz hızda dinleyebilirsiniz.
● Seçtiğiniz kitapları kütüphanenize ekleyerek uygulamayı özelleştirebilirsiniz.
● Edebiyat tutkunları için her gün genişleyen öykü arşivimizi inceleyin.
● Biryudumkitap Pasajları ile yeni romanlardan tadımlık kitap pasajları okuyun veya dinleyin.
● Saati ayarlanabilen bildirimler ile günlük hatırlatıcılar ekleyin.
● Gelişmiş okuma seçenekleri ile yazı büyüklüğünü ve parlaklığı ayarlayın, gece ya da gündüz modları ile rahatça okuyun.
KİTAP TAVSİYELERİ ALIN VE YENİ KİTAPLAR KEŞFEDİN
● Yüzlerce kitap özeti arasından sizin için hazırlanmış listelere göz atın ve hemen dinlemeye başlayın.
● Konunun uzmanlarınca hazırlanmış kitap tavsiyeleri ile yeni kitaplar keşfedin.
ÖZENLE HAZIRLANMIŞ KİTAP ÖZETLERİ: YUDUMLAR
● Binlerce kitap arasından sizin için seçilmiş ve sadece akademisyenler tarafından hazırlanmış, duru bir dille hazırladığımız kitap özetlerini yani yudumları okursunuz.
● Hakem kurulumuzca seçilmiş Türk ve dünya edebiyatının en iyi romanlarından tadımlık pasajları ve öyküleri keşfedersiniz.
● Biryudumkitap e-postaları ile gönderilmiş pasajların tamamını okuyabilirsiniz.
DAHA İYİ BİR OKUMA DENEYİMİ İÇİN TASARLANDI
● Yıllarca üzerinde çalıştığımız bir metodolojiyle kurgu dışı kitaplar Biryudumkitap formatına uygun şekilde kitap özetine dönüştürülür.
● Kurgu dışı kitapların geniş incelemeleri ve özetleri, yudumlara bölünür.
● Kitaptan neler öğreneceğimizle başlayan içerik, kitabın ana mesajı ve eylem önerisi ile tavsiye ek kitaplarla son bulur.
● Böylece duru bir dille yazılmış, kısa fakat yoğun içerikler güçlü birer metin olarak zihninizde yer edinir.
● Biryudumkitap okumak size yalnızca kitabın en önemli noktalarını aktarır, bütünüyle ilgilendiğiniz kitapların tamamını okumayı tavsiye ederiz.
-------------------------------------------
NASIL ÇALIŞIR?
Biryudumkitap uygulamasını indirin ve ücretsiz deneme sürümünü başlatın. İsterseniz aylık ya da yıllık planla ücretli üyelik de başlatabilirsiniz.
Premium üyelik seçeneğiyle:
● Sınırsız erişime
● Kütüphanem özelliğine
● Bütün kitapları dilediğiniz zaman okuma ya da dinleme seçeneğine
sahip olursunuz.
Eğer sınırsız erişime ihtiyacınız yoksa, hakemlerimizce seçilen ve her gün değişen günün ücretsiz kitap özetini ve öyküsün okuyabilirsiniz.
Kullanım Sözleşmesi: https://www.biryudumkitap.com/app/tos.html
Gizlilik Politikası: https://www.biryudumkitap.com/app/privacy.html
Sorularınız, tavsiyeleriniz ve telif ihlali bildirimleriniz için Biryudumkitap ekibine ulaşabilirsiniz: destek@biryudumkitap.com

Novidades da versão 1.0.31

Biryudumkitap yeni güncellemesiyle hazır!
- Beklediğiniz vurgulama özelliği geldi! Artık okuma ekranında dilediğiniz bölümün altını çizebilir ve önemli cümleleri kitaplığınızda saklayabilirsiniz.
- Yeni içerikler: 1000'den fazla sesli öykü ve sesli kitap özeti hazır.
- Çok daha hızlı: Uygulamamızdaki bazı sorunlar iyileştirildi, Biryudumkitap artık çok daha hızlı.

Vendedor

Nome

BIR YUDUM KITAP YAYINCILIK ANONIM SIRKETI

Informações

Categorias

Versão

1.0.31

Tamanho

36,9 MB

Game Center

Não

VPP Device Licensing

Sim

Classificação

Classificação 12+ de acordo com o seguinte:
Informação médica/tratamento infrequente/moderada
Conteúdo sexual e nudez infrequente/moderado

Compatibilidade

iOS 11.0 ou posterior

Dispositivos

iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2ª geração), iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 mini, iPhone SEThirdGen, iPad (5ª geração) Wi-Fi, iPad (5ª geração) Wi-Fi + Cellular, iPad (6ª geração) Wi-Fi, iPad (6ª geração) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro, iPad Pro (Cellular), iPad Pro (9,7 polegadas), iPad Pro (9,7 polegadas) (Cellular), iPad Pro (12,9 polegadas) (2ª geração), iPad Pro (12,9 polegadas) (2ª geração) (Wi-Fi + Cellular), iPad Pro (10,5 polegadas), iPad Pro (10,5 polegadas) (Wi-Fi + Cellular), iPad Pro (11 polegadas), iPad Pro (11 polegadas) (Wi-Fi + Cellular), iPad Pro (12,9 polegadas) (3ª geração), iPad Pro (12,9 polegadas) (3ª geração) Wi-Fi + Cellular, iPad Air, iPad Air (Cellular), iPad Air 2, iPad Air 2 (Cellular), iPad Air (3ª geração), iPad Air (3ª geração) Wi-Fi + Cellular, iPad mini Retina, iPad mini Retina (Cellular), iPad mini 3, iPad mini 3 (Cellular), iPad mini 4, iPad mini 4 (Cellular), iPad mini (5ª geração), iPad mini (5ª geração) Wi-Fi + Cellular, iPad (7ª geração) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro de 11 polegadas (2ª geração), iPad Pro de 11 polegadas (2ª geração) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro de 12,9 polegadas (4ª geração), iPad Pro de 12,9 polegadas (4ª geração) Wi-Fi + Cellular, iPad Air (4ª geração) (Wi-Fi), iPad Air (4ª geração) (Wi-Fi + Cellular), iPad (8ª geração) Wi-Fi, iPad (8ª geração) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro de 11 polegadas (3ª geração), iPad Pro de 11 polegadas (3ª geração) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro de 12,9 polegadas (5ª geração), iPad Pro de 12,9 polegadas (5ª geração) Wi-Fi + Cellular, iPad (9ª geração), iPad (9ª geração) Wi-Fi + Cellular, iPad mini (6ª geração), iPad mini (6ª geração) Wi-Fi + Cellular, iPad AirFifthGen, iPad AirFifthGenCellular, iPod touch (6ª Geração), iPod touch (7ª geração)

Idiomas

espanhol, inglês, russo, turco

Avaliações de clientes

Todas as versões

3 avaliações

Opiniões de clientes

Best app ever!

 – 
Leonardo Capel
 – 
2021-09-15
Versão 1.0.24
If you want to improve yourself and don’t have enough time to read the best books in the world, I definitely recommend this app!